Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ne všechny komentáře mají zpáteční adresu.... Reaguji alespoň zde:

5. 12. 2006

Tyto stránky jsou vytvořeny za účelem, který otevřeně dávám již hned v úvodu najevo, a to - CHCI SE STÁT HERCEM.

Nejdůležitějším pro každého herce jste vy - publikum. Co by bylo platné herci, že je hercem, když o něm nikdo neví. 

Pokud se náhodou vyskytne někdo, kdo by měl zájem o poslání fotografie s mým podpisem, prosím, pošlete mi kratičký dopis na nadresu produkce ORZ televize NOVA a přiložte k němu obálku se známkou a Vaší adresou (z pochopitelných důvodů).

***

5.12.2006

Někteří z vás jistě zaznamenali, že se mi tu objevují komentáře od anonymů, typu: " debile", "jsem king" (jakoby podepsané mnou) a následně "v tom špatném smyslu"...

Takové komentáře s úsměvem mažu a nemám s nimi žádný problém. Ani je nekomentuji. Je mi jasné - vám, rozumným jistě také - jaké "dušinky ubohé" za nimi stojí.

31.1.2007

Nezlobte se na mne, ale nemohu nikomu předávat kontakty na třetí osobu.

Dále se omlouvám, že jsem smazal některé komentáře. Tyto komentáře se mne vůbec netýkají a nevidím tedy důvod je na svých stránkách nechávat.

10.4.2007

Byl jsem přijat na Střední školu hotelového provozu. Chci se věnovat herectví, ale pro studium na DAMU musím mít nejdříve maturitu. Cestovní ruch, hotely - ubytování, veřejné stravování... orientovat se v tomto protředí, nemusí být na škodu! Je to solidní základ a člověku to poskytne nejakou "jistotu". To je na vysvětlenou pro případ, že by to někoho zajímalo. 

11.9.2007

Jsem v prvním ročníku na Střední škole hotelového provozu, ale do konce prvního týdne října mám nabitý program - natáčím současně dva TV seriály, kdy se mi po sobě střídají natáčecí dny. Navíc poslední týden září točíme scény seriálu Hop nebo trop II na raftech ve Slovinsku. Na net se hned tak nedostanu, proto se omlouvám všem, kteří třeba marně čekají na odpověď na svůj příspěvek do komentáře.