Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje stručná charakteristika

Narodil jsem se v roce 1991. Posledního června 2007 jsem ukončil povinnou školní docházku. Nyní jsem studentem Střední školy hotelového provozu v Praze 9. 

Mám v úmyslu na uvedené škole odmaturovat. Rád bych potom studoval herectví na DAMU. 

Výška:

170 cm, ale má výška se zatím stále mění 

Konfekční velikost:                Obrazek

 170

Váha:

55 kg

Barva očí:

tmavě hnědá

Vlasy:

tmavý blond - vlnité

*

  

                        

 Foto BRAVO

 

Obrazek

Foto BRAVO

Pokud se náhodou vyskytne někdo, kdo by měl zájem o poslání fotografie s mým podpisem, prosím, pošlete mi kratičký dopis na adresu produkce ORZ televize NOVA (TV NOVA, ORZ, Kříženeckého nám. 1078/5, 152 00 Praha 5) a přiložte k němu obálku se známkou a Vaší adresou (z pochopitelných důvodů).  Rád vyhovím.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Elevated Blood Insist upon associated with older people

(Aexcexuape, 8. 10. 2018 4:35)

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-effet/

Blood inducement - If you prerequisite know more

(ACreantier, 28. 7. 2018 4:16)

Compression est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre determination bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-cialis-belgique/

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

(Albertfrarf, 5. 6. 2018 2:26)

The men's prostate is the central portion of a male's the reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate related is situated just as you're watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really miserable and inconvenient for the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.Prostate infection, also called prostatitis, is easily the most common prostate-related problem in men younger than 55 yrs . old. Infections with the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of types of prostate infection. It is a result of bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition associated with a particular defect in the gland along with the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be due to trauma on the urinary tract or by infections via other parts in the body. A patient may go through testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal in the prostate defect accompanied by making use antibiotics and NSAIDs to help remedy the inflammation.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not yet to determine the causes of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other believe intensive exercise and heavy lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate diet is important. These are some of the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for overall health and this will also keep your urinary track clean.

2. Some studies claim that a couple of ejaculations a week will prevent cancer of the prostate.

3. Eat pork in moderation. It has been shown that consuming more than four meals of beef a week will heighten the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most crucial measure to look at to be sure a proper prostate is usually to choose regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you must go for prostate examination at least per year.

Film

(Josef Vocásek, 9. 1. 2017 16:30)

Dobrý den,jmenuji se Josef Vocásek a jsem produkční,režisérky Evy Toulové,která si vás vybrala do celovečerního snímku,nové české komedie s názvem PIDILIDI a rád bych vám nabídl spolupráci,mužete mi zaslat váš email,abych vám mohl zaslat nějaké informace o filmu? Případně se pak dohodnout,pokud budete mít zájem s námi spolupracovat nad smlouvou a podobně? Děkuji vám za zprávu s pozdravem Vocásek Josef email: clementine-movies@email.cz

film Morton

(Galantní firma, 15. 6. 2016 22:54)

Pane herec, pošlete mi na sebe kontakt, nabídnu vám hlavní roli v celovečeráku Morton. galantnifirma@centrum.cz

"I love you too"

(Ladislav Ondřej, 11. 4. 2016 7:53)

Hochu, jak jsi na to přišel? Jsem pouze a jenom na děvčata! Navíc už druhým rokem jsem zadanej.
Jinak díky za chválu.
L.O.

I love you too

(Michael, 9. 4. 2016 13:01)

Ahoj Láďo, chci se tě jen zeptat, líbí se ti i kluci? Jsi fakt moc sladkej a pěknej a na svůj věk vůbec nevypadáš. Ale o hodně mladší. Já jsem o 3/4 roku mladší než ty a mám to podobné =) Budu rád, když mi odpovíš a klidně na můj mail: miichaaaael@email.cz

Předem moc díky. Fandím ti!

Všechno nejlepší k narozeninám

(Lucka, 24. 7. 2015 16:14)

Láďo, přejí ti všechno nejlepší k tvým dnešním narozeninám, hodně štěstí, zdraví a úspěchů.Věřím,že dosáhneš svého cíle.Máš na to! Věřím ti.Ty zkoušky podle mě určitě uděláš,protože se svědomitě učíš a to učení určitě přinese svoje výsledky. Tak ti přeji všechno nej.a hodně štěstí. Mněj se.

Napiš na e-mail

(Lucka, 17. 7. 2015 14:32)

Láďo, mohli bychom být kámoši? Napiš mi prosím na e-mail. Děkuji ti

Napiš mi na e-mail

(Lucka, 4. 7. 2015 11:18)

Ahoj Láďo,to jsem zase já z předchozího komentáře. Napiš mi prosím na e-mail jestli ano nebo ne.Můj e-mail je luckaor@seznam.cz.Předem děkuji

Žádost o přátelství

(Lucka, 27. 6. 2015 16:34)

Čau Láďo,jsi fakt skvělej herec,chtěla bych být tvoje kámoška. Šlo by to? Napiš prosím.Děkuji moc.

Ahoj

(Sandra, 26. 5. 2015 21:06)

Ahoj někdy bych chtě htěla vidět naživo ne v televizi

Jsi super

(Eliška, 2. 3. 2015 13:12)

Ahoj. Chtěla jsem se zeptat jestli nemáš nějaký svuj email? Chtěla jsem se na něco zeptat. Děkuji za odpověď
jestli jo napiš mi prosím na email: eliska.wilcz@seznam.cz

Nikíta

(Nikita Gottwaldová, 16. 2. 2015 13:33)

Ahoj Láďo potkala jsem tě a chtěla bych tvůj podpis i s fotkou a jestli bys mi to poslal na adresu Nikola Gottwaldová školní 208 Meziměstí 54981 a jestli si mě přidáš na fb Nikíta Gottwaldová předem děkuju

Jsi superherec

(Vilem Antonin Munya , 2. 7. 2014 14:18)

Ahoj Ondro moc se mne libi tvůj paradni herecky vykon v tv serialu Ordinace v ruzove zahrade 2 Mel bych zajem o tvou fotku Jsem z Centra
sociálních služeb Hrabyne na Opavsku rad hraju na klavesove hudebni nastroje Hraju na klavir varhany v kostele a klavesy Hraju i na housle akordeon zobcovou flétnu kytaru Rad svou hudbou hrou na klavesky delam radost a obohaceni mnoha lidem kolem sebe Mej se krasne a krasne leto ti preje hudebnik Vilik Moje adresa je : Vilem Munya Centrum sociálních služeb 202 Hrabyne 3 PSC 747 67

Mel by jsem zajem o tvou fotku

(Vilem Antonin Munya , 2. 7. 2014 14:15)

Ahoj Ondro moc se mne libi tvůj paradni herecky vykon v tv serialu Ordinace v ruzove zahrade 2 Mel bych zajem o tvou fotku Jsem z Centra
sociálních služeb Hrabyne na Opavsku rad hraju na klavesove hudebni nastroje Hraju na klavir varhany v kostele a klavesy Hraju i na housle akordeon zobcovou flétnu kytaru Rad svou hudbou hrou na klavesky delam radost a obohaceni mnoha lidem kolem sebe Mej se krasne a krasne leto ti preje hudebnik Vilik Moje adresa je : Vilem Munya Centrum sociálních služeb 202 Hrabyne 3 PSC 747 67

si super

(Lucík <3, 3. 3. 2014 16:24)

jsi super herec a líbíš se mi jak si byl v Uničově (27.2 čtvrtek) v tom kině byla jsem tam taky a byl si super srandista ;) :D chtěla jsem s tebou fotku ale..... :( blbá úča :D :p

Re: si super

(Ladislav Ondřej,, 13. 3. 2014 21:13)

Ahoj Lucíku, díky, tu fotku snad příště...

Si Užasnejj... :*

(Tinka Pusinka, 18. 11. 2013 14:52)

Awuj Jsi Mcínko Kwašnejj Moc Se Mi Líbiš ...:*

Re: Si Užasnejj... :*

(Anča, 18. 11. 2013 18:09)

Dnes jsi hrál u nás v divadle a byl jsi úžasnej jsi skvělí :**


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36

následující »