Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejbližší historie

1. 1. 2007

9.9.2006

Tohoto dne jsem se zúčastnil slavnostního zahájení Festivalu evropských filmových úsměvů 2006 v Mladé Boleslavi. První soutěžní film byl Účastníci zájezdu a s panem Jastrabanem jsme měli tu čest jej uvést. 

Obrazek

Jiřina Bohdalová naslouchá hereckému kolegovi Ladislavu Ondřejovi. I když je Láďovi teprve patnáct, má za sebou úctyhodnou hereckou kariéru. Na festival přijel představit první soutěžní snímek Účastníci zájezdu, kde hraje kluka, který si není jistý svou sexuální orientací.

*

20.9.2006

Dnes jsem byl na křtu CD Svět pohádek Petra Rychlého. Při křtu jsem byl přítomen jako další člen, již bez tak početné rodiny Petra.

Obrazek

 

Obrazek

 13.12.2006

Včera jsem se zúčastnil společně se svým seriálovým otcem (Petrem Rychlým) talk show Petra Jančaříka v plzeňském Divadle Miroslava Horníčka. Vynikající prostředí - fantastické publikum a ostatní hosté moderátora vytvořili nezapomenutelnou atmosféru. Ani se mi nechtělo domů.

O víkendu a v pondělí (14., 15. ledna) točím s ČT povídku "Mlha přede mnou" z cyklu Trapasy. Hraji tu patnáctiletého vnuka hrdinky povídky, který touží po horském kole. Režie se ujal výborný režisér, pan Zdeněk Zelenka, se kterým se již dobře znám. Přiznám se, že se na tuto práci těším. Trapasy jsou cyklem povídek na témata, která posílají do ČT diváci. Dříve byl již podobný cyklus úspěšně odvysílán pod názvem Bakaláři.

**

23.4.2007

V průběhu prodlouženého víkendu (20. až 22.4.2007) proběhl v Městském divadle v Kolíně již dvanáctý ročník přehlídky pantomimy a pohybového divadla - "XII OTEVŘENO".

Tato akce byla provázena úžasnou atmosférou - veselé, laskavé, srdečné a přátelské prostředí. Vystoupil jsem zde celkem dvakrát (v pátek před porotou a v sobotu večer na Galapředstavení) s pantomimickou etudou "Robot".

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek

Setkal jsem se zde se spoustou milých lidí.

9.5.2007

Byl jsem požádán organizačním výborem, který připravoval akci, jež se konala 8.5.2007 v PL Bohnice s názvem "BAREVNÝ ASFALT", abych se stal členem poroty. Jednalo se o kreslení křídami na asfalt. Akce se účastnili děti i dospělí z řad pacientů léčebny, ošetřující personál i příchozí veřejnost. Přes zjevnou nepřízeň, kterou nás počastovalo počasí se akce vydařila a všichni jsme se rozcházeli s  pocitem příjemně stráveného odpoledne. 

ObrazekObrazek

Obrazek  Obrazek

Obrazek

Bambiriáda Praha 25. května 2007 - Můstek

Přálo nám krásné počasí a kratičké vystoupení naší skupiny se lidem líbilo. Protože nemám moc času nastudovat něco nového, vystupuji stále s etudou "Robot". Na fotce ze stanu - šatny jsem s mým panem učitelem Jiřím Kaftanem, který s pantomimou a mimem Fialkou procestoval celý svět.

Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Od začátku července pokračujeme v natáčení Hop nebo trop na "plné pecky".

Hned od 1.7.2007 se točí HnT bezmála dva týdny na Lipně, v průběhu srpna exteriery v Praze a okolí. Velice exponovaný měsíc bude září, kdy první týden se točí na Slapech, v průběhu září exteriery v Praze a okolí a poslední týden září se celý štáb přesouvá do Slovinska, aby natočil rafty na divoké vodě. Poslední záběry HnT se budou točit začátkem října opět v Praze a okolí.

Do toho budu točit (doufám) Ordinaci v růžové zahradě - již pátou sérii. Alespoň první natáčecí den této nové série mám stanoven na 5.7.2007. Budu proto muset přijet z Lipna a pak hned se tam vrátit na další natáčecí den HnT.

Dne 8.12.2007 jsem začal točit krátký hraný film "Na prahu", který tu natáčí americký režisér Jesse Baldwin. Jedná se o nízkorozpočtový snímek, ukazující příběh dospívajícího hocha - na prahu mezi dětstvím a dospělostí - který se zamiluje do mnohem starší barmanky. Natáčení trvalo do neděle 16.12., včetně. Ten chlapec se jmenuje Petr a přes značnou časovou a pracovní náročnost (do toho jsem měl současně i dva natáčecí dny Ordinace v růžové zahradě) jsem si to opravdu užíval!

A aby toho nebylo málo, v průběhu týdne jsem uskutečnil schůzku v Českém rozhlase a pořídil první část záznamu silvestrovského Domina, druhou část záznamu jsem natočil v pondělí 17.12.2007.

Jaro 2008

Dostal jsem roličku Hvížďala - repetent a černá ovce třídy - v epizodním příběhu cyklu "Trapasy" České televize. Natáčení příběhu, který má název "Straszny śnieźny czlowiek aneb tohle by se v Himalájích nikdy nestalo", proběhlo v březnu 2008 a bylo odvysíláno 14. června 2008 na Čt.

Pořad byl odvysílán na ČT1 14. června 2008 v 20:00 hod.